• نشست هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان در محل انجمن با حضور اعضای هیئت مدیره تشکیل شد. مصوبات جلسه عبارتند از 1-پیگیری پایانکار پروژه 24 واحدی ونوس از واحدهای آتش نشانی، شهرداری، استاندارد برای اسانسور 2- پیگیری پروانه ساخت برای 8 واحدی شهری برای متقاضیان دارای حداقل دو فرد معلول بهزیستی در زنجان.
  1399/12/11
 • فاز ۳ پروژه ۶۲۷ واحدی حضرت ثامن الائمه (ع)رشت با ۱۸۶ واحد و با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال ، از مجموع واحدهای باقیمانده پروژه ۶۲۷ واحدی که ۴۴۱ واحد آن در قالب فازهای ۱ و۲ ، در سالهای قبل واگذار شده ، هم اکنون به اتمام رسیده و به ترتیب اولویت در حال واگذاری به متقاضیان محروم و نیازمند میباشد. واحدهای این فاز از پروژه همانند فازهای ۱ و ۲ در ۳۲ بلوک ۶ و ۳ واحدی و با متراژ ۷۰ متر مربع مفید ، به همراه پارکینگ و انباری احداث شده است. به لحاظ مالی این پروژه از محل آورده متقاضیان ، تسهیلات بانکی ، کمکهای ...
  1399/12/12
 • نشستی با حضور فرماندار، مدیرکل بنیاد مسکن، اعضای شورای شهر و مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان آذربایجان شرقی در خصوص عملکرد انجمن و پیشبرد پروژه های عمرانی شهرستان های مراغه، ایلخچی، بستان آباد و شهرک صیاد شیرازی و شهر جدید سهند و راهکارهای جذب مشارکتهای مردمی و نحوه ترغیب خیرین و رفع موانع پیشرو برگزار و در این خصوص بحث و تبادل نظر گردید.
  1399/12/11
 • نشست اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست دکتر جنتی- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با حضور حجت السلام و المسلمین حاج آقا روحانی نژاد- نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیئت همراه و سایر اعضا در محل سالن جلسات بنیاد مسکن استان با موضوع ساخت مسکن ویژه برای خانواده های دارای دو معلوم و بالاتر در استان و طرح سایر موارد دیگر با حضور رسانه ملی در استان.
  1399/12/12
 • دیدار حجت السلام و المسلمین حاج آقا روحانی نژاد- نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن و هیئت همراه باتفاق دکتر جنتی- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد و هیئت همراه با حاج آقا حسینی- نماینده محترم ولی فقه در استان و امام جمعه شهر یاسوج و رساندن پیام مقام معظم رهبری به مردم شریف استان کهگیلویه و بویر احمد از سوی ایشان خصوصا زلزله زدگان شهرستان دنا و درخواست تسریع در عملیات بازسازی و ساخت واحدهای مقاوم توسط همه مسئولین کشوری و استانی با مشارکت مردم و خیرین.
  1399/12/12
 1. تامین مسکن خانواده های دارای دو معلول به بالا :


    در این طرح، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان( بنیاد علوی)، سازمان بهزیستی، وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز ایران در سطح ملی و استانی دست در دست یکدیگر و با مجموع حمایت های بلاعوض، تسهیلاتی، تامین زمین، از مجموع حدود 14000 واحد توانستند حدود 10000 واحد را عملیاتی و بیش از 7000 واحد را به اتمام و تحویل نمایند.

                                                 

   بنابر آخرین تصمیمات تعداد واحدها از حدود 14000 واحد به حدود 18000 واحد و مبلغ کمک بلاعوض سازمان ها در شهرها از 300 میلیون ریال به 600 میلیون ریال و در روستاها از 180 میلیون ریال به 360 میلیون ریال تغییر و افزایش یافت. ​ 2.  

   
  ​​