• نشست آقای مهندس خاکی پور-مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران و مدیرکل حساب 100 حضرت امام(ره)، مهندس بیات رئیس امور مشارکت های مردمی حساب 100 امام(ره) بنیاد مسکن با مهندس تفرشی-مسئول انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان کاشان در دفتر انجمن خیرین مسکن ساز این شهرستان برگزار گردید. در این نشست در خصوص مواردی از قبیل پروژه های در دست ساخت و زمین های هبه شده به انجمن و چگونگی بهره برداری از آنها در راستای تامین مسکن محرومین، بحث و تبادل نظر گردید.
  1400/09/01
 • امام جمعه اردبیل: حمایت از نیازمندان سبب کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی می‌شود. آیت‌الله سیدحسن عاملی در آیین کلنگ‌زنی پروژه 24 واحدی حضرت ولیعصر(عج) پردیسان، با قدردانی از اقدام شایسته حاج محمد سراج امانی در وقف زمین این پروژه عنوان کرد: وقف اموال شخصی در جهت کمک به همنوعان جزو بهترین حسنات است که تاثیرات مثبت آن در جامعه بر کسی پوشیده نیست. وی گفت: از عموم افرادی که توانایی مالی دارند دعوت به این عمل خدا پسندانه می کنم؛ واقف اثرات کار خود را هم در این دنیا و هم در سرای آخرت خواهد دید. حمایت از نیازمندان ...
  1400/08/25
 • باتوجه به موافقت کتبی انجمن خیرین مسکن ساز استان اصفهان، دفتر نمایندگی خیرین مسکن ساز در شهرستان آران و بیدگل با حضور حجت السلام سلیمانی-امام جمعه، دکتر اسماعیل بایبوردی-فرماندار و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان افتتاح و شرو ع به کار کرد.
  1400/08/25
 • در این نشست، حاضرین درخصوص پروژه های حال و آینده انجمن خیرین مسکن ساز به بحث و تبادل نظر پرداختند و همچنین مشکلات و موانع پیش رو بررسی گردید. 🔹️ سید کاظم عمادی- مدیرعامل این انجمن در استان خراسان جنوبی در این جلسه اظهار داشت : در حال حاضر ۳۸۰ واحد مسکونی توسط انجمن در حال احداث می باشد که میانگین از پيشرفت ۵۰ درصدی برخوردار است. 🔸️ وی افزود : این واحدها شامل ۶۰ واحد در سرایان، ۴۰ واحد در سه قلعه، ۲۰ واحد در دیهوک، ۵۰ واحد در چهکند، ۳۰ واحد شکراب و ۱۸۰ واحد در شمال شهر بیرجند می باشد. 🔹️ عمادی ...
  1400/08/20
 • مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان خراسان جنوبی به همراه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و فرماندار سرایان از پروژه 60 واحدی سرایان بازدید نمودند. در این بازدید آقای آسوده به شرح پروژه و اقدامات انجام شده پرداخت و آقای عمادی مدیر عامل انجمن استان طی سخنانی ضمن تشکر از دستگاه های خدمات رسان این پروژه ، از اتمام واحد ها طبق برنامه زمان بندی خبر داد . شایان ذکر است این پروژه در حال حاضر از پیشرفت 40% برخوردار است .
  1400/08/19
 1. تامین مسکن خانواده های دارای دو معلول به بالا :


    در این طرح، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان( بنیاد علوی)، سازمان بهزیستی، وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز ایران در سطح ملی و استانی دست در دست یکدیگر و با مجموع حمایت های بلاعوض، تسهیلاتی، تامین زمین، از مجموع حدود 14000 واحد توانستند حدود 10000 واحد را عملیاتی و بیش از 7000 واحد را به اتمام و تحویل نمایند.

                                                 

   بنابر آخرین تصمیمات تعداد واحدها از حدود 14000 واحد به حدود 18000 واحد و مبلغ کمک بلاعوض سازمان ها در شهرها از 300 میلیون ریال به 600 میلیون ریال و در روستاها از 180 میلیون ریال به 360 میلیون ریال تغییر و افزایش یافت. ​ 2.  

   
  ​​